مرکز فروش پرچم محرم در تهران
مرکز فروش پرچم محرم در تهران و سراسر ایران

همه چیز درباره مرکز فروش پرچم محرم

پرچم های اسلامی مسلمانان نماد اسلام و همچنین نماد پاکی، باروری و صلح است.
پرچم های مسلمانان مزین به نام ها و نشان های اسلامی هر کدام معنای خاص خود را دارند.
پرچم های امام حسین، پرچم های عاشورا، پرچم های پیامبر اسلام هر کدام معنای خاص خود را دارند. پرچم های منقش به آیات قرآن بسیار ارزشمند است. این پرچم ها یاد خدا و اسلام را زنده نگه می دارند. پرچم عاشورا و امام حسین نماد شیعیان است.
انواع پرچم های شیعه را در بافت ستاری جمع آوری کرده ایم. پرچم در اندازه های مختلف با آرم های مختلف تزئین شده است.
ما بزرگترین وب سایت فروش لوازم مذهبی اسلامی هستیم. شما هر آنچه را که نیاز دارید در وب سایت ما پیدا خواهید کرد. فرقی نمی کند در کجای دنیا ایران می کنید، ما انواع پرچم های اسلامی مانند پرچم های محرم را آماده کرده ایم و برای شما ارسال می کنیم. ما مرکز فروش پرچم محرم در تهران و سراسر ایران هستیم.

معرفی بازار پرچم در تهران و سراسر ایران

بازار پرچم از بازارهای نزدیک به بازار بزرگ تهران است که فعالیت اصلی آن‌ها فروش لوازم مربوط به مناسبت‌های مذهبی است. این بازار چند روز مانده و در طول ماه‌های محرم و صفر پررونق می‌شود زیرا در این ایام با توجه به نزدیک شدن به روزهای عزاداری‌های این دو ماه، مردم به خرید لوازم و تجهیزات موردنیاز برای برپایی و آذین‌بندی هیئت‌ها می‌پردازند.
در بازار پرچم شما می‌توانید انواع پرچم، لوازم تزیین علم، خیمه، طبل و دهل معمولی و پوستی، لباس برای تعزیه و سربند و سایر اقلام موردنیاز را تهیه نمایید.
کیفیت و قیمت محصولات قابل ارائه در این بازار نسبت به مکان‌های فروش دیگر مناسب‌تر هستند.
در بازارهای مختص پرچم می‌توانید پرچم‌هایی با نوشته‌های سفارشی برای تکیه و هیئت‌های مذهبی خود سفارش دهید.

معروفترین بازار پرچم در تهران و سراسر ایران

بازار تهران در طول سالیان از پر رفت و آمدترین مکان‌های دیدنی تهران بوده است. این بازار که در ظاهر به اندازه یک شهر وسعت دارد، به بخش‌ها و راسته‌های مختلف تقسیم می‌شود؛ بازار پرچم یکی از بازارهای معروف و شناخته شده است با وجود اینکه حتی در داخل بافت بازار قدیمی قرار ندارد. در این بازار که در ایام محرم و صفر بسیار پر رفت و آمد می‌شود انواع محصولات مرتبط با عزاداری به فروش می‌رسند.

معروف ترین بازار پرچم در تهران

اجناس بازار پرچم در تهران و سراسر ایران

بازار پرچم محل فروش انواع محصولات مرتبط با عزاداری و مراسم‌های مذهبی است. از جمله این محصولات می‌توان به پرچم‌های رنگارنگ با طراح و نوشته های زیبا، زنجیر، سنج، دهل، طبل معمولی و طبل پوستی، سربند و ….اشاره کرد.
البته بسیاری از حجره‌های این بازار در زمینه تولید این محصولات نی زفعالیت می کنند.
در برخی از این حجره‌ها خیاط‌ها را می بینید که در حال گلدوزی و خیاطی بر روی پارچه ها هستند.
اگر قصد دارید برای هیئت یا سردر منزل خود پرچم تهیه کنید که نوشته اختصاصی مانند نام هیئتتان روی آن درج شده باشد، در این اینجا می‌توانید آن را سفارش دهید و در مدت زمان کمی آن را تحویل بگیرید.
قیمت وسایلی که در این بازار پیدا می کنید و نیز تنوع و کیفیت آن‌ها از سایر مکان های عرضه این محصولات وضعیت بهتری دارد.

چگونه به بازار پرچم تهران برویم؟

بازار پرچم تهران در خیابان ناصرخسرو (مقابل ورودی بازار زرگرها) قرار دارد و از خیابان پانزده خرداد آغاز شده و تا اواسط خیابان ادامه پیدا می کند.
مترو بهترین مسیر دسترسی برای رسیدن به بازار پرچم است. برای رفتن به این بازار می‌توانید در خط یک متروی تهران و در ایستگاه مترو پانزده خرداد از قطار پیاده شوید.
از نقاط مختلف تهران مانند پایانه تاکسی میدان آزادی باید خود را به چهارراه گلوبندک برسید. سپس به‌سمت شرق رفته تا پس از عبور از سبزه‌میدان و بازار زرگره خود راا به ابتدای خیابان ناصرخسرو و بازار پرچم برسانید.